česky english

Služby

Pro uvedené zákroky je požadován informovaný souhlas pacienta:

Extrakce

Implantace

Stomatochirurgické zákroky

Bělení

Parodontologické ošetření

(gingivektomie, gingivoplastika)
Implantáty

 

Cílem implantologie je nejen funkční, ale i estetická náhrada ztraceného chrupu. Naší snahou je, aby výkon byl pro pacienta co nejméně bolestný a traumatizující. Na přání  je možné jej provést s použitím Entonoxu.

Estetická stomatologie

Technologie a pokrok ve vývoji materiálů umožňují univerzální použití estetických fotokompozitních výplní. Díky tomu můžeme nabídnout nerozeznatelné výplně od tkáně přirozených zubů.

Další možnosti v ošetření ztracených zubních tkání jsou náhrady chrupu z metalokeramiky a nejnovější celokeramické konstrukce, které se používají k zhotovení faset, korunek a můstků.

Bělení zubů

Zářivý úsměv byl vždy atraktivní. Čistý a bělostný chrup nejen naší vizitkou, ale také jedním z obecných znaků zdravého životního stylu. Naše ambulance nabízí hned několik metod bělení u zubů, od domácího bělení až po bělení zubů s užitím laseru.

Laser

 

Stejně jako v jiných oborech, tak i ve stomatologii si našel laser své uplatnění. I zde se možnosti laseru stále rozšiřují. Hlavní výhodou použití laseru je minimální poškození jinak zdravých tkání, z čehož pramení jeho bezbolestnost a zkrácení doby hojení.

Laserů použivaných ve stomalogii je řada. U nás pracujeme jako jedno z prvních pracovišť ve střední Evropě s laserem Biolase Waterlase iPlus. Tento typ má široké spektrum použití od ošetření kazu přes parodontopatie až po bělení zubů.

Diagnostická kamera

Nejslabším článkem všech moderních technologií je lidský faktor. Jinak řečeno mýlit se je lidské. Ve snaze vyloučit chyby v diagnostice nebo-li neodhalit  zubní kaz používáme ve vyšetření intraorální kameru Sopro life, která nám pomáhá zabránit včasným odhalením léze zabránit rozvoji zubního kazu až do hlubokých zubních dřeň poškozujících zánětů.

RTG

Podporou v našem snažení o včasnou diagnostiku zubního kazu, parodontopatií a v řešení náhrad chrupu implantáty je panoramatický rentgen, který podporuje naši snahu o co nejvyšší komfort v ošetření pacienta tak, aby jsme byli schopni nabídnout komplexní služby.Kontaktní informace

Adresa:

Libušino údolí 200/66, Brno – Kohoutovice
Tel.: +420 547 214 444
E-mail: info@rovodent.cz
www.rovodent.cz

Ordinační hodiny

Po:   9.00 – 18.00

Út:    9.00 – 16.00

St:    9.00 – 16.00

Čt:    9.00 – 18.00

Pá:   9.00 – 14.00

Kde nás najdete

mapa


MasterCard, Visa Přijímáme platební karty